Referencie od našich spokojných zákazníkov

Nicol – Vajkovce

,,Krmivo Husse vrele odporúčam. Môj psík, nemecká doga, je s ním už 4 roky veľmi spokojný. Má zdravé bruško, krásnu stavbu tela a lesklú srsť. Ostaneme aj naďalej verní tejto značke.“

Tímea – Košice

Ku krmivám  značky Husse som verná už viac ako rok. Keďže mi záleží na zdraví mojich mačiek, chcem im dopriať tú najlepšiu potravu. Oceňujem okrem kvality krmiva aj prozákaznícky prístup predajcu a rýchle dodanie objednávok.

Veronika – Košice

S Husse kŕmim už skoro 6 rokov a nedám na toto krmivo dopustiť. Odchovali sme na ňom aj náš prvý vrh v našej chovateľskej stanici. Naše psy sú spokojne, zdravé, vitálne a majú nádhernú lesklú srsť. Za mňa top krmivo.

Martin – Košice

So službami Husse som maximálne spokojný. Rovnako aj s distribútorom, ktorý bol ochotný vždy pomôcť a poradiť ohľadom krmiva a doručenie prebiehalo nanajvýš na druhý deň od objednávky. Ostávame pri Husse. 

Jakub – Košice

Skvelý osobný prístup a rýchle doručenie priamo domov. Krmivá sú vysokej kvality o čom svedči aj spokojnosť nášho psíka. Môžem len odporúčať. Ostávame pri značke Husse.

Timea - Malá Ida

Sme veľmi spokojní. Na Husse oceňujem okrem kvalitných produktov najmä veľmi ochotný a vždy pripravený personál a extrémne rýchle dodanie až na dvor. Chceme aj naďalej zotrvať pri Husse.

Jozefína - Chrastné

Ako majiteľka troch výstavne úspešných nemeckých ovčiakov, ktorí vzhľadom na stavbu tela a zameranie potrebujú mať vyváženú a dobre stráviteľnú stravu, som nesmierne dlho hľadala alternatívu, ktorá by vyhovovala všetkým. Zloženie prémiových granúl Husse konečne splnilo nadmieru moje očakávania. Psy prosperujú, nemajú tráviace problémy, majú krásnu lesklú srsť a vitalitu. Služby spoločnosti Husse Košice  a p. Jaroslava sú na vysokej úrovni – ústretovosť, snaha pomôcť, vysvetliť  a rýchlosť dodania – to sú pre mňa najdôležitejšie aspekty mimo kvality tovaru pre rozhodovanie a vernosť značke.

Dávid - Košice

Náš psík Marley od začiatku mal veľké problémy s tráviacim traktom. Dlho sme skúšali variácie rôznych krmív od rôznych výrobcov a bez výsledku. Najviac sa nám osvedčilo krmivo švédskeho výrobcu Husse – Ocean Care Sensitive, ktoré používame už vyše 5 rokov, a nedáme na to dopustiť. Marley je maximálne spokojný, má krásnu lesklú srsť, peknú stavbu tela,  je vitálny a problémy s trávením sme už neriešili 5 rokov. My sme tiež spokojní tak s kvalitou krmiva Husse ako aj so službami distribútora p. Gavaľu. Odborné poradenstvo na vysokej úrovni a rýchla bezproblémová distribúcia zdarma kdekoľvek si určíme. Ďakujeme Husse Košice.

Ali a Milan Košice – Pereš

Toto je naša Millie, anglický bulteriér.
Od malička sme riešili rôzne zdravotné problémy. Hnačky, zvracanie, nadúvanie, kožné problémy atď.
Bolo veľmi náročné nájsť na trhu granule pre šteňa s citlivým trávením a alergiou na kuracie mäso.
Stretnutie s pánom Gavaľom a konkrétne s granulami VALP Digest nám zmenilo život.
Vďaka jeho skúsenostiam a ochote pomôcť sa nám podarilo dať všetko do poriadku.
Postupne sme zaradili do nášho fungovania aj iné produkty značky Husse, od pochúťok (Bravo) až po kozmetiku. So všetkým sme maximálne spokojní.
Ďakujeme za kvalitné produkty, profesionálny a zároveň veľmi osobný a priateľský prístup.
Môžeme len odporúčať ďalej.

Patrícia - Košice

S krmivom Husse Ocean care mini mám veľmi dobrú skúsenosť.
Môj pes Charly mal vážne tráviace problémy. Odkedy má krmivo Husse je zdravý a šťastný.

Inga - Košice

Krmivo značky Husse používam už niekoľko rokov a okrem tohto krmiva, ktoré kupujem, nedám dopustiť ani na výborné konzervy, ktoré moje psíky milujú. Všetky produkty sú veľmi kvalitné, psíkovia spokojní, zdraví, majú nádhernú a lesklú srsť, žiadne problémy. Som veľmi spokojná aj so službami spol. Husse v Košiciach, osobným a priateľským prístupom p. Jaroslava, jeho ochotou a rýchlosťou dodania. Ostávame aj naďalej verní Husse.

Branislav - Košice Šaca

Naš psík Maxo má 6 rokov a odkedy používame granule Ocean Care Mini od Husse sú zdravotné problémy nášho psíka zažehnané. Maxo mal problémy so živočíšnými bielkovinami a kuracinou, čo sa prejavovalo hnačkami. Odkedy som sa stretol s pánom Gavaľom, ktorý mi odporučil granule Ocean Care Mini a pamlsky Bravo je Maxo zdravý a v dobrej kondícii. K veterinarovi chodíme len na pravidelné očkovanie. Ďakujeme tímu Husse.